Bezpieczny VPN

VPN to nie tylko program, dzięki któremu zmienisz adres IP czy lokalizację, to przede wszystkim bezpieczeństwo w internecie!

Bezpieczny VPN

VPN to nie tylko program, dzięki któremu zmienisz adres IP czy lokalizację, to przede wszystkim bezpieczeństwo w internecie!

Ukryj swój adres IP

Serfując po internecie z dowolnego urządzenia za każdym razem otrzymujesz unikalny adres IP, który służy do komunikacji z innymi stronami, urządzeniami i serwerami. Na podstawie IP można śledzić Twoją aktywność lub poznać dokładną lokalizację. 

Ukrywając IP stajesz się anonimowy w internecie, dzięki szyfrowanemu połączeniu VPN oraz połączeniem z zewnętrznym serwerem wszystkie dane wysyłane i odbierane dodatkowo są zabezpieczone i nikt nie jest w stanie ich odczytać.

Bezpieczeństwo i szyfrowanie danych

Korzystając z internetu łączysz się z wszystkimi stronami i serwerami bezpośrednio poprzez swojego dostawcę usług internetowych (ISP). Tak po prostu działa internet, aby uzyskać dostęp do strony trzeba wysłać prośbę do ISP, który z kolei kieruje nas do docelowego adresu serwera.

W związku z powyższym dostawca internetu wie o Tobie praktycznie wszystko! Z jakich portalów korzystasz, jakie strony przeglądasz, z jakich komunikatorów wysyłasz wiadomości. W przypadku nieszyfrowanych wiadomości widać nawet wszystkie treści.

Teoretycznie te informacje powinny być chronione, natomiast w praktyce każda firma kieruje się jedynie zyskami, więc mogą odsprzedawać te dane innym podmiotom. Ponadto wyobraźmy sobie, że te dane zostają przechwycone przez rząd, hakerów lub wielkie korporacje, następnie wykorzystane przeciwko Tobie.

Jak się przed Tym uchronić?

Najlepszym sposobem jest VPN, czyli (ang. Virtual Private Network) wirtualna sieć prywatna. VPN kieruje cały ruch i wszystkie dane przez tunel VPN szyfrując jednocześnie wszelkie informacje.

Tunel VPN nie tylko szyfruje dane tak, że nikt, nawet po przechwyceniu nie będzie w stanie tego odczytać. VPN to możliwość zmiany lokalizacji i IP w dowolnym momencie – wystarczy jedno kliknięcie myszki. Postaw na prywatność, anonimowość i bezpieczeństwo!

VPN bez rejestracji danych

Łącząc się z VPN chronisz swoje dane przed dostawcą internetu oraz innymi osobami. Przestają oni widzieć Twoją aktywność online.

Niektóre VPN mogą przechowywać logi, jest to kolejne niebezpieczeństwo, ponieważ taka firma również może odsprzedawać te dane. Dlatego tak ważne jest, aby pobrać program VPN w firmie, która nie przechowuje logów.

Prawdziwe sieci VPN bez logów działają poza obszarami, w których obowiązują takie przepisy, na przykład w Panamie.

Polityki najlepszych sieci VPN bez logów są kontrolowane przez niezależnych ekspertów. Sprawdzony i przetestowany VPN bez logów możesz pobrać klikając w przycisk poniżej.

Blokuj reklamy i złośliwe strony internetowe

Dobry VPN posiada dodatkowo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które podnoszą Twoje bezpieczeństwo i prywatność.

VPN, który możesz pobrać na tej stronie blokuje strony internetowe, o których wiadomo, że zwierają złośliwe lub phishingowe oprogramowanie.

Poza tym „wycina” i blokuje wszelkie irytujące reklamy internetowe, oszczędzając transfer danych i przyspieszając ładowanie się stron internetowych.

Zainstaluj VPN już dziś!

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane są szyfrowane. Bez śledzenia, bez gromadzenia i bez udostępniania prywatnych danych.

Najszybszy VPN

Ponad 5200 serwerów w ponad 60 krajach to gwarancja szybkiego i niezawodnego programu VPN.

Omijaj cenzurę

Koniec z blokadami geograficznymi. Omijaj cenzurę w wybranych krajach korzystając z połączenia VPN.

Lokalizacja & IP

Jednym kliknięciem myszki zmieniaj lokalizację oraz adres IP dowolnego urządzenia, na którym masz VPN.

Streaming

Oglądaj VOD, Netflix i inne portale w dowolnym kraju bez ograniczeń terytorialnych.

Dowolne urządzenie

VPN możesz zainstalować na dowolnym urządzeniu: PC, laptop, tablet, smartfon, TV, router WiFi.

Aplikacja VPN

Wystarczy zainstalować aplikację i jednym kliknięciem w prosty sposób łączyć się z wybranym serwerem na mapce.

Pełna prywatność

Szyfrowane dane, podwójne uwierzytelnianie, brak logów, maskowanie IP oraz lokalizacji. Pełna anonimowość!

Zainstaluj VPN już dziś!